Stiga SLM 536 AE (294346068/ST1)

Stiga SLM 536 AE (294346068/ST1)

Kosiarka akumulatorowa SLM 536 AE

Jeżeli utrzymujesz trawnik o małej powierzchni i chcesz uniknąć brudu, hałasu, problemów z uruchomieniem i z konserwacją, z którymi należy się zmierzyć przy kosiarkach spalinowych, STIGA SLM 536 AE Kit z akumulatorem 48 V stanowi idealne rozwiązanie! Lekka kosiarka SLM 536 AE Kit wymaga minimalnego wysiłku do pchania i znacznie łatwiej pokona przeszkody ogrodowe niż model z własnym napędem. Intuicyjne, zoptymalizowane ergonomiczne elementy sterujące sprawiają, że ten model kosiarki jest łatwy i wygodny w użyciu dla każdego użytkownika. Kosiarka SLM 536 AE Kit jest najmniejszą maszyną w asortymencie, ma szerokość cięcia 34 cm. Akumulator litowo-jonowy jest kompatybilny z całym systemem urządzeń z serii 500. Akumulator i ładowarka są w zestawie.

✔ SYSTEM KOSZENIA 3W1
✔ AKUMULATOR 2 AH W ZESTAWIE
✔ MIĘKKI UCHWYTU ZAPEWNIA KOMFORT PRACY
✔ KOMPATYBILNA Z SERIĄ 500

✔ POJEDYNCZA ŁADOWARKA W ZESTAWIE
✔ ZREDUKOWANA WAGA I WYMIARY UŁATWIAJĄCE PCHANIE
✔ REGULOWANY UCHWYT UMOŻLIWIA DOSTOSOWANIE POZYCJI ROBOCZEJ DO TWOICH POTRZEB.

Akumulator litowo-
jonowy oznacza zerową
emisję, niezakłócony ruch,
mniejsze wibracje i